Príprava svadby

Svadba bez stresu? Pomôžeme vám s tým a váš sen sa stane skutočnosťou.

Pripravili sme pre vás niekoľko zaujimavých nástrojov na zjednodušenie svadobných príprav. Niektoré z ních sú poprepájané a nabité množstvom funkcií.

Svadobný plánovač

Všetci vieme, že plánovanie svadby so sebou prináša aj množstvo úloh a povinností. Svadobný plánovač je nástroj, ktorý sa snaží tieto starosti znížiť na minimum. Pomôže vám získať prehľad o všetkých činnostiach spojených s plánovaním svadby a na niekoľko mesiacov sa stane vaším najvernejším pomocníkom.

Zoznam hostí

Nezáleží na tom, pre koľkých ľudí svadbu pripravujete. Dôležité je, aby ste sa vy aj hostia cítili príjemne a na váš veľký deň dlho v dobrom spomínali. Vytvorte si prehľadný zoznam hostí, vďaka ktorému bude o vašich blízkych prvotriedne postarané.

Svadobné dary

Vybrať dar, ktorý by budúceho majiteľa skutočne potešil, býva často problém pre každého z nás. Svadba je však výnimočná udalosť a vhodný svadobný dar dokáže mladomanželom podstatne uľahčiť ich spoločné začiatky. Vyskladajte si zoznam darov, po ktorých najviac túžite a verte, že spokojnosť bude obojstranná.

Naši dodávatelia

Každý z budúcich mladomanželov si želá, aby celá svadba prebehla podľa ich plánov a predstáv. Nájsť však skúseného fotografa, zohranú kapelu alebo kvalitnú reštauráciu nie je vždy jednoduché. Nenechajte plánovanie svadby na náhodu a nazrite do nášho bohatého zoznamu dodávateľov.

Svadobník